Bakss/Stupelis motokrosā ekipāžām iegūst otro vietu PČ posmā Igaunijā

Nīderlandes motokrosists Etjēns Bakss un viņa kantētajs Kaspars Stupelis no Latvijas svētdien Kivieli (Igaunijā) izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta (PČ) posmā motokrosā ekipāžām, liecina rīkotāju informācija.

Bakss/Stupelis gan pirmajā, gan otrajā braucienā finišēja otrie, kas arī summā ekipāžai deva otro vietu.

Posma uzvarēja beļģis Jans Hendrikss ar holandiešu līdzbraucēju Benu van den Bogārtu, kuri braucienos ieņēma attiecīgi pirmo un trešo vietu.

Trešo vietu posmā ieguva nīderlandieši Daniels Vilemsens un Robijs Bakss. Viņi braucienos ieņēma ceturto un trešo vietu.

Posmā septītie bija igaunis Kerts Variks ar kantētāju Haraldu Kurpnieku, savukārt beļģis Kristofs Santermans ar Elviju Mucenieku ierindojās 19.vietā.

Nākamās nedēļas nogalē PČ posms notiks Ķegumā. Tas būs otrais posms šogad Latvijā, jo jūnija sākumā sacensības notika arī Stelpē.

Sezonas kopvērtējumā pēc 12 posmiem līderi ar 481 punktu ir Bakss/Stupelis, otrie ir francūži Valentīns Žiro/Nikolass Musē ar 437 punktiem, bet trešie ir Hendriks ar Mucenieku, kuri kopš sacensībām Stelpē kopā vairs nestartē.