Austrālietis Adelbergs uzvar Latvijas «Grand Prix» motofrīstailā

Pēc trīs gadu pārtraukuma pasaules čempionātā motofrīstailā atgriezies austrālietis Robs Adelbergs sestdien "Arēnā Rīga" uzvarēja Latvijas "Grand Prix" izcīņā, informēja organizatori. Savukārt čehs Libors Podmols gan piekāpās Adelbergam un Maiklam Melero, taču atguva čempionāta līdera pozīciju.

Čempionāta astotā posma finālā līdzās Adelbergam, Melero un Podmolam iekļuva arī čehs Petrs Pilats, spānis Hose Miralles un Francijas sportists Braiss Izo. Visi piloti bija sagatavojuši jaunus trikus un kombinācijas, kas lika lauzīt galvu pieredzējušajiem tiesnešiem. Miralesam un tikko traumas izārstējušajam Izo neizdevās tik labs sniegums, lai cīnītos par godalgotajām vietām. Pilatam tiesnešu vērtējums līdz pēdējam brīdim ļāva cerēt vismaz uz bronzu, taču jau pēc dažiem Adelberga lēcieniem kļuva skaidrs, ka arī tā viņam ies secen.

Gan augstlēkšanā, gan lēcienu sacensībās triumfēja vācietis Kajs Hāse. Viņš augstlēkšanā vienīgais pārvarēja 7,8 metru atzīmi, bet lēcienos pārspēja pārējos dalībniekus.

Latvijas braucējs Mārtiņš Aleksandrovičs sacīkstēs nestartēja, jo rīta treniņu sesijā smagi nokrita un palika skatītājos. Pēc kvalifikācijā piedzīvotā kritiena slimnīcā nonāca vācietis Hanns Akermans.

Motofrīstaila pasaules čempionāta sacensībās Latvijā notiek kopš 2007. gada, taču Rīga nākamās sezonas kalendārā vairs nav iekļauta. Latvijas "Grand Prix" organizatori solīja darīt visu iespējamo, lai tuvākajos gados atkal atrastu finansējumu sacensību norisei Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti