Latvijas kamaniņu izlases treneris: Eksperimentiem paliek tikai posms Kēnigszē

Latvijas kamaniņu sportisti nākamajā Pasaules kausa posmā pēc nedēļas Kēnigszē, Vācijā, vēl varēs eksperimentēt, bet janvāra turpinājumā būs jātiecas pēc maksimāli augstiem rezultātiem, paturot prātā drīzo startu Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, Latvijas Radio ceturtdien pastāstīja izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis.

Kēnigzsē būs pēdējā iespēja eksperimentiem, jo tālāk pēdējos trijos Pasaules kausa posmos būs jācīnās par labākajiem rezultātiem, lai sezonas galvenajā startā Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs nodrošinātu pēc iespējas labāku starta grupu.

Treneris Kaspars Dumpis par Latvijas kamaniņu sportistu startuInita Kresa-Katkovska

  Dumpis uzskata, ka Latvijas sportisti šosezon sacensībās ir pieļāvuši mazliet par daudz kļūdu un jau Kēnigszē jācenšas braucienu kvalitāti uzlabot. Protams, trenerim gribējās, lai arī līdz šim kļūdu būtu bijis mazāk.

  Izvērtējot ceturtdien Siguldas trasē aizvadīto Latvijas kausa izcīņu, Dumpis uzsvēra, ka uzvarēja stiprākie. Treneri ļoti iepriecināja juniore Sigita Bērziņa, kura sagādāja nopietnu konkurenci galvenajām favorītēm Elīzai Caucei un Ullai Zirnei, kam cīņā par otro vietu zaudēja pavisam nedaudz. Ar uzvarētāju vīriešu konkurencē Ināru Kivlenieku sīvi spēkojās Kristers Aparjods, bet divniekiem pārsteigumi izpalika, uzvarot Andra un Jura Šica ekipāžai. 

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Kamanas
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti