Latvijas kamaniņu braucēji Pasaules kausa pirmo posmu aizvada bez augstiem sasniegumiem

Latvijas kamaniņu braucējiem Pasaules kausa sezonas pirmais posms, kas risinājās Vācijas trasē Vinterbergā, nebija veiksmīgs – Inārs Kivlenieks izcīnīja 13. vietu, bet Riks Kristens Rozītis, kurš pirmajā braucienā ierindojās augstajā ceturtajā vietā, otrajā braucienā piedzīvoja neveiksmi, liecina organizatoru informācija.

Pasaules kausa pirmajā posmā par uzvarētāju kļuva Johaness Ludvigs. Otrajā vietā krievs Romāns Repiovs, kurš no uzvarētāja atpalika 0,189 sekundes. Trešā vieta uz goda pjedestāla arī mājiniekam – Andi Langenhanam, kurš no sava tautieša Ludviga atpalika 0,245 sekundes.

Kivleniekam pirmais brauciens arī bija veiksmīgāks – desmitais ātrākais, bet otrajā braucienā viņš finišēja 19. vietā, kas ļāva kopvērtējumā ierindoties 13. pozīcijā un kvalificēties sacensībām Sprinta kausā. Viņš no Ludviga atpalika 0,545 sekundes.

Rozītis pirmajā braucienā bija desmitajā pozīcijā, bet otrajā pieļāva kļūdu un finišēja 24. vietā. Kopsummā tas viņam deva 17. vietu. Artūrs Dārznieks finišēja 22. vietā, Kristers Aparjods ierindojās 23. pozīcijā, bet Krsitaps Mauriņš finišēja kā 27.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti