Brāļu Šicu divnieks Siguldā iegūst 5.vietu

Jura un Andra Šicu kamaniņu divnieks sestdien Siguldā izcīnīja 5.vietu Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā, kur noteica arī Eiropas čempionāta medaļniekus, informēja organizatori. Otrs Latvijas divnieks Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 9.vietā posmā un bija astotie kontinenta čempionātā.

Uzvarētājiem Itālijas kamaniņbraucējiem Kristianam Oberštolcam/Patrikam Gruberam Šici zaudēja 0,254 sekundes, bet Gudramovičs/Kalniņš Eiropas zelta medaļniekiem zaudēja 0,936 sekundes. Divu braucienu summā pirmās vietas ieguvēji finišēja pēc minūtes un 23,388 sekundēm. Par 0,046 sekundēm atpalikušie krievi Vladislavs Južakovs/Vladimirs Mahnutins ieguva 2.vietu, bet trešie bija austrieši Andreass Lingers/Volfgangs Lingers 0,079 sekundes aiz uzvarētāja.

Sacensībās vairākkārt krita trases rekords - Oberštolcs/Grubers to paveica pirmajā braucienā ar finišu pēc 41,696 sekundēm, bet otrajā braucienā Lingeru ekipāža finišēja pēc 41,692 sekundēm. Lingeru rekordu atkārtoja arī Oberštolcs/Grubers.

Juris Šics Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka otrajā braucienā ekipāžai pietrūka stabilitātes pēc 15.virāžas, tādējādi zaudējot sekundes simtdaļas cīņā par augstāku vietu. Ar braucienu viņš gan bija apmierināts. "Noteikti labāks [brauciens] nekā pirmais," atzina Juris Šics un paskaidroja, ka kopumā ir apmierināts ar braucieniem, bet ne ar ieņemto vietu.

Turpretim Kalniņš sacīja, ka viņu duets slikti aizvadīja pirmo braucienu, toties revanšējās otrajā braucienā. "Pirmais brauciens bija ellīgi štruntīgs. Otrais ellīgi labs sanāca, bet šādā līmenī ir jānobrauc divi braucieni. Ar vienu šādu braucienu netikt uz pjedestāla vai tuvu tam," atzina Kalniņš. "Viss ir galvās un jāsakārto tās, tad viss būs kārtībā," paskaidroja sportists.     

Pēc pirmā brauciena brāļi Šici ieņēma 6.vietu, savukārt Gudramovičs/Kalniņš bija 14.vietā 20 divnieku konkurencē. Siguldā nebrauca spēcīgākās Vācijas ekipāžas.

Jau vēstīts, ka sievietēm posmā Elīza Tīruma ierindojās 11.vietā, Ulla Zirne - 21.vietā.

Vīriešu sacensībās svētdien brauks Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš un Artūrs Dārznieks, bet sacensību noslēgumā būs Eiropas čempionāts komandu stafetē.

Pasaules kausa posms (iekavās vieta Eiropas čempionātā):

1. (1.) Kristians Oberštolcs/Patriks Grubers (Itālija) 1:23,388

2. (2.) Vladislavs Južakovs/Vladimirs Mahnutins (Krievija) +0,046

3. (3.) Andreass Lingers/Volfgangs Lingers (Austrija) +0,079

4. (4.) Peters Pencs/Georgs Fišlers (Austrija) +0,227

5. (5.) Juris Šics/Andris Šics (Latvija) +0,254

6. (6.) Aleksandrs Deņisjevs/Vladislavs Antonovs (Krievija) +0,306

..9. (8.) Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš (Latvija) +0,936 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti