Vašingtonas «Capitals» izvirzās vadībā Stenlija kausa izcīņas finālsērijā

Vašingtonas “Capitals” savu skatītāju priekšā sestdien ar 3:1 Stenlija kausa izcīņas finālsērijas trešajā spēlē uzvarēja Vegasas “Golden Knights”, izvirzoties sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 22. minūtē atklāja Aleksandrs Ovečkins, bet 11 minūtes vēlāk pārsvaru palielināja Jevgēņijs Kuzņecovs. Trešās trešdaļas ievadā Tomašam Nosekam izdevās samazināt rezultāta starpību, taču nepilnas septiņas minūtes līdz spēles beigāmDevante Smits-Pellijs laupīja vegasiešiem cerības uz rezultāta izlīdzināšanu, gūstot “Capitals” labā jau trešos vārtus.

Nākamā sērijas spēle notiks jau pirmdien Vašingtonā.