U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Oļega Sorokina trenētā Latvijas U-18 hokeja izlase ceturtdien Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē, izrādot sīvu pretestību, ar 3:1 piekāpās Kanādas izlasei, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā Kanādas jauniešus vadībā izvirzīja Breidans Šneiders, bet otrajā Peitons Krebss rezultāta starpību vēl palielināja. Noslēdzošajā trešdaļā Harijam Brantam, asistējot Raimondam Vītoliņam un Rūdolfam Polcam, izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam.

Latvijas izlases vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet tikai 20 sekundes līdz spēles beigām Krebss izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, atjaunojot divu vārtu starpību un laupot jebkādas izredzes izlīdzināt rezultātu.

Līdz ar to Latvijas U-18 izlase turnīru noslēgusi augstajā astotajā vietā. Bet kanādieši pusfinālā tiksies ar mājiniekiem zviedriem un turpinās cīņu par medaļām.

Jau ziņots, ka Latvijas U-18 hokeja izlase elites divīzijas čempionāta ceturtdaļfinālā iekļuva pirmo reizi vēsturē, ar 2-0 uzvarot Slovākijas vienaudžus. Pirms tam gan piedzīvoti zaudējumi spēcīgajām Zviedrijas un Krievijas izlasēm, kā arī atzīts ASV jauniešu pārākums.