Sieviešu hokeja valstsvienība paklūp pret ungārietēm

Latvijas sieviešu hokeja izlase otrdien Itālijā ar 2:5 zaudēja ungārietēm un cieta pirmo neveiksmi pasaules čempionāta I divīzijas A grupas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Divās spēlēs Latvijas valstsvienībai ir pa uzvarai un zaudējumam.

Vārtus guva Ilze Bičevska un Iveta Koka, taču Latvijas izlase cīņas gaitā ne reizi nebija vadībā. Bičevska otrajā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz 1:2, bet Koka precīzi meta pēdējās trešdaļas vidū, kad pretinieces jau bija guvušas četrus vārtus.

Turnīru Latvijas izlase sāka ar uzvaru pār Kazahstānu (5:2). Atlikušajās spēlēs grupā latvietēm ceturtdien Asiago jātiekas ar mājiniecēm Itālijas hokejistēm, piektdien pretinieces būs ķīnietes, bet svētdien vēl jāmērojas spēkiem ar Nīderlandes izlasi.

Grupas uzvarētājas pēc gada startēs I divīzijas A grupā, kur spēlējošās komandas pretendē uz iekļūšanu elitē. Savukārt pēdējās vietas īpašnieces pārcelsies uz II divīzijas A grupu.

Pērn Latvijas hokejistes spēlēja pasaules čempionāta I divīzijas A grupā, bet zaudēja visās piecās spēlēs un izkrita uz zemāku līmeni.