Rīgas «Dinamo» iemet četrus vārtus un gūst sezonā pārliecinošāko uzvaru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 7 mēnešiem.

Trīs mājas spēļu sērijas noslēgumā Rīgas "Dinamo" svētdien ar 4:0 pieveica Maskavas apgabala "Vitjaz" un guva Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā pārliecinošāko uzvaru, liecina rīkotāju informācija. Latvijas komanda izcīnīja otro panākumu pēc kārtas, tomēr arvien ir pēdējā vietā līgā.

Uzvarētājiem rezultatīvi bija Filips Toluzakovs, Pjotrs Sčastļivijs, Koltons Giliss un Aleksandrs Jerofejevs, savukārt vārtos nepārspēts palika Jakubs Sedlāčeks.

Pārliecinošs "Dinamo" izdevās jau spēles sākums, daudz vairāk uzbrūkot un apdraudot Hari Seteri sargātos vārtus. Trešdaļas otrajā pusē Toluzakovs ar plaukstas metienu gandrīz no zilās līnijas atklāja rezultātu, savukārt Sčastļivijs raidīja vārtos Seteri atsisto ripu un divkāršoja pārsvaru.

Arī otrajā periodā "Arēnā Rīga" dominēja laukuma saimnieki. "Vitjaz" iekrita uz spēlētāju nomaiņu un Giliss no uzbrukuma zonas vidus trešo reizi pārspēja spēlētāju aizsegto Seteri. Turklāt trīs minūtes pirms pārtraukuma Jerofejevs pie apmales ar tālu metienu panāca 4:0, piespiežot pretiniekus nomainīt vārtsargu.

Seteri vietā stājās Igors Saprikins, kam vārtus gan izdevās nosargāt neskartus, taču "Vitjaz" nebija izredžu lauzt cīņas gaitu un pacīnīties vismaz par vienu punktu.

Nākamnedēļ rīdziniekiem būs trīs izbraukuma spēļu sērija - otrdien Čerepovecā pret "Severstaļ", ceturtdien Sanktpēterburgā pret SKA un sestdien Maskavā pret CSKA. Nākamā mājas spēle "Dinamo" gaidīs 17.oktobrī pret Maskavas "Spartak".

Ar 17 spēlēs gūtiem 11 punktiem un četrām uzvarām Latvijas klubs turnīra tabulā ir pēdējā vietā, lai gan iepriekšējā mačā arī uzvarēja, pēcspēles metienos pārspējot Jaroslavļas "Lokomotiv" (3:2).

KHL regulārajā čempionātā spēlē astoņu valstu 29 klubi no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Kazahstānas, Ķīnas, Slovākijas un Somijas. Regulārajā čempionātā līdz 18.februārim katrai komandai jāaizvada pa 60 spēlēm. Ar katru pretinieku klubs spēlēs mājās un viesos, kā arī aizvadīs četras papildu cīņas ar divām savas divīzijas komandām. "Dinamo" vairāk spēļu būs ar Helsinku "Jokerit" un Minskas "Dinamo". KHL Gagarina kausa ieguvēji kļūs zināmi ne vēlāk kā 20.aprīlī.