Pitsburgas «Penguins» tikai uzvaras attālumā no Stenlija kausa

Pitsburgas “Penguins” Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas spēlē izbraukumā pārspēja Sanhosē “Sharks” ar 3:1, tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1, liecina NHL informācija.

Rezultātu spēles pirmās trešdaļas astotajā minūtē atklāja “Penguins” aizsargs Īens Kols. Otrie vārti, kas tika gūti otrajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, Krievijas spēlētāja Jevgeņija Malkina kontā.

Tikai spēles noslēdzošajā trešdaļā “Sharks” vienībai izdevās atspēlēt vienu vārtu starpību – precīzs bija zviedrs Melkers Karlsons. Taču spēles 58. minūtē Pitsburgas komandas spēlētājs Ēriks Fērs izdzēsa visas “Sharks” cerības izlīdzināt rezultātu, prasmīgi apspēlējot Sanhosē vārtu vīru Martinu Džonsu.

Līdz ar šo uzvaru “Penguins” komanda šobrīd atrodas tikai vienas uzvaras attālumā no Stenlija kausa. Nākamā spēle notiks 9. jūnijā Pitsburgā.