Kuldam divi gūti vārti KHL turnīra mačā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Ar diviem gūtiem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā piektdien izcēlās Novosibirskas "Sibirj" komandā spēlējošais Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

Aizvadītajā spēlē "Sibrij" hokejisti ar 7:1 (2:0, 4:1, 1:0) izbraukumā sagrāva Novokuzņeckas "Metallurg" vienību.

Kulda pirmās trešdaļas 12.minūtē atklāja spēles rezultātu, bet deviņas sekundes pirms otrās trešdaļas beigām vairākumā panāca 6:1 "Sibirj" labā.

Jāizceļ, ka laika posmā no pagājušā gada 27.septembra Kulda, kurš sezonas sākumā bija ļoti rezultatīvs, KHL mačos bija guvis tikai vienus vārtus.

Aizsargs spēli aizvadīja savas komandas otrajā maiņā, uz ledus pavadot 18 minūtes un 52 sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks vienībā. Viņa kontā divas noraidījuma minūtes un trīs metieni pa vārtiem.

Kopumā šosezon Kulda 48 spēlēs guvis deviņus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Sibirj" ar 79 punktiem 49 spēlēs ieņem sesto vietu un jau gatavojas dalībai Gagarina kausa turnīrā.