Kivlenieks stājas vārtos pēc maiņas, zaudē arī Bļugers un Girgensons

Latviešu hokeja vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks piektdien mača vidū devās laukumā, lai aizstātu neveiksmīgu spēli aizvadošo somu kolēģi Jonasu Korpisalo; Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:0 piekapās Minesotas "Wild". Citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 2:3 piekāpās Anaheimas "Ducks", kamēr Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 2:4 zaudēja Vegasas "Golden Knights", vēsta Nacionalā Hokeja līga (NHL).

Kivlenieks laukumā stājās vārtos otrā perioda vidū, kad rezultāts bija 0:4. Kivlenieks vārtus sargāja 27 minūtes un 30 sekundes, kurās atvairīja desmit no 11 metieniem jeb 90,9%.

Kolumbusas vienībai šis bija desmitais zaudējums pēdējās 11 spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Minesotas "Wild" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt citā mačā Bļugers spēlēja duci minūtes (12:06), no kurām trīsarpus (3:38) skaitliskajā mazākumā. Bļugers veica vienu metienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 57% iemetienu. Viņš spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Anaheimas "Ducks" mača zīmīgākie momenti

Tikmēr Girgensons nepilnās 15 minūtēs (14:43) atzīmējās ar četriem spēka paņēmieniem. Arī Girgensons spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo "Sabres" un Vegasas "Golden Knights" spēles spilgtākās epizodes

Pēc 63 aizvadītam spēlēm "Penguins" ar 80 punktiem atkrituši uz piekto vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr astoto vietu ieņem "Blue Jackets", kas 66 spēlēs guvuši 76 punktus, kamēr 64 spēlēs "Sabres" tikuši pie 66 punktiem, esot 13. pozīcijā.

Sestdien "Sabres" viesosies pie Arizonas "Coyotes", kamēr "Pingvīni" ciemosies pie Sanhosē "Sharks". Dienu vēlāk "Blue Jackets" uzņems Vankūveras "Canucks".