Hokejista Bļugera «Penguins» mača galotnē ielaiž divus vārtus un pārtrauc desmit uzvaru sēriju

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien nenoturēja pirmajā periodā iekrāto 2:0 pārsvaru un ar 3:2 piekāpās Dalasas "Stars". Šis "Penguins" bija pirmais zaudējums pēdējās 11 spēlēs, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Savukārt Rūdolfs Balcers un Elvis Merzļikins sestdien bija ārpus pieteikuma, kamēr viņu pārstāvētās NHL vienības guva panākumus.

(papildināts ar Merzļikina un Balcera spēļu rezultātiem)

Bļugers spēlēja teju 17 minūtes (16:56), kuru laikā veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 42% iemetienu. Viņš arī saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu +/- rādītāju -1.

Vēl trešā perioda 15. minūtē Pitsburgas vienība bija vadībā ar 2:1, taču divu gūti vārti nepilnas pusotras minūtes laikā ļāva "Stars" pārņemt vadību.

Pitsburgas "Penguins" un Dalasas "Stars" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Merzļikina "Blue Jackets" ar 4:3 uzvarēja Ņūdžersijas "Devils".

Latviešu vārtsargs spēli izlaida ķermeņa lejas daļas savainojuma dēļ.

Kolumbusas vienības vārtus sargāja Jūnass Korpsialo, kurš atvairīja 27 no 30 metieniem jeb 90%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņūdžersijas "Devils" mača zīmīgākās epizodes

Savukārt Balcera "Sharks" ar 3:2 pieveica Filadelfijas "Flyers". Uzvaru "Sharks" guva pagarinājumā, turklāt haizivis atspēlējās no 0:2 deficīta.

Visus trīs vārtus "Sharks" labā guva Tomāšs Hertls, kurš tādējādi izcēlās ar "hat-trick".

Balcers ķermeņa lejas daļas savainojuma dēļ nav spēlējis jau vairāk nekā mēnesi.

Sanhosē "Sharks" un Filadelfijas "Flyers" spēles svarīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 45 punktiem 34 spēlēs ir septītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Trīs pozīcijas zemāk ir "Blue Jackets", kas 33 spēlēs tikuši pie tikpat punktiem. Tikmēr Rietumu konferences devītajā vietā ir "Sharks", kas 36 spēlēs iekrājuši 39 punktus.