Hokeja virslīgā «Rīga» revanšējas «Liepājai», «Zemgale»/LLU saplosa «Prizmu»

HK “Liepāja” svētdien Latvijas hokeja virslīgas ceturtdaļfināla spēlē pagarinājumā piekāpās HS “Rīga” ar rezultātu 1:2, savukārt “Zemgale”/LLU ar 10:2 uzvarēja HK “Prizma” liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Sērijā līdz trim uzvarām “Liepāja” un “Rīga” nonākušas izejas pozīcijā – 1-1, un tas nozīmē, ka starp šīm komandām priekšā vēl vismaz divas spēles.

Spēles rezultātu 53. minūtē atklāja rīdzinieks Renārs Undelis, bet dažas minūtes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Kārlis Ozoliņš. Papildlaikā rīdzinieks Oļegs Šišļaņņikovs guva uzvaras vārtus.

Savukārt zemgalieši no uzvaras sērijā palikuši vien vienas uzvaras attālumā. Svētdien uzvara ar 10:2. Sestdien rezultāts bija daudz labvēlīgāks “Prizmai” – 5:2.