OHL finālsērijas 4. spēle HK "MOGO/LSPA" - HK "Zemgale/LBTU"

Latvijas 3 pret 3 basketbola izlase nopietni gatavojas pirmajam olimpiskajam kvalifikācijas turnīram

OHL finālsērijas 4. spēlē "Mogo/LSPA" bullīšos pieveic "Zemgali/LBTU" un nonāk soļa attālumā no čempionu titula

«Mogo/LSPA» hokejisti uzvar «bullīšos», sper platu soli pretim Latvijas čempionu titulam

"Mogo"/LSPA otrdien uzvarēja pēcspēles metienu sērijā "Optibet" Hokeja līgas (OHL) finālsērijas ceturtajā mačā un nonāca viena panākuma attālumā no čempiontitula. "Mogo"/LSPA savā laukumā ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja "Zemgale"/LBTU un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-1.

Pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Deivids Sarkanis, bet 51 sekundi vēlāk rezultātu izlīdzināja Ričards Bernhards. Savukārt vēl 21 sekundi vēlāk vienu vārtu pārsvaru "Mogo"/LSPA atguva Renarts Bērziņš, kurš, izpildot tālu metienu, trāpīja vienam no viesu spēlētājiem pa slidu, pēc kuras ripa nonāca Jelgavas vienības vārtos.

Mača 33. minūtē vēlreiz neizšķirtu panāca Kevins Strādnieks, vēl četras minūtes vēlāk pirmo reizi spēlē "Zemgale"/LBTU vienību vadībā izvirzīja Kārlis Bucenieks. Noslēdzošās trešdaļas vidū rezultāts atkal kļuva neizšķirts, kad viesu vārtsargu Rihardu Cimmermani pārspēja Kristers Ansons.

Papildlaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, pēcspēles metienu sērijā "Mogo"/LSPA rindās ar precīziem metieniem izcēlās Kārlis Ozoliņš, Gints Meija un Elviss Želubovskis, bet no "Zemgale"/LBTU spēlētājiem mājinieku vārtsargu Linardu Feldbergu pārspēja tikai Strādnieks.

4. aprīlī abas komandas spēkosies Jelgavā, bet atlikušās spēles, ja būs nepieciešams, notiks 6. aprīlī Rīgā un 8. aprīlī Jelgavā.

Pirmajā finālspēlē rīdzinieki izbraukumā uzvarēja ar 3:2, bet otrajā mačā jelgavnieki tika pie panākuma savā laukumā ar 1:0. Trešajā mačā "Mogo"/LSPA atguva vadību sērijā, mājās uzvarot ar 3:1.

Pašreizējā čempione "Zemgale"/LBTU pusfināla sērijā ar 4-0 uzvarēja Rīgas "Prizmu", bet "Mogo"/LSPA sērijā ar 4-0 pārspēja "Kurbads" hokejistus.

Šosezon abu finālistu savstarpējās spēlēs divos pirmajos pamatturnīra mačos ar 2:1 un 5:1 uzvarēja jelgavnieki, bet pēdējās divās spēlēs ar 3:1 un 2:1 pārāki bija Rīgas hokejisti.