HK «Rīga» pieveic Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik» hokejistus MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 5 mēnešiem.

HK "Rīga" ar 4:1 sestdien Piņķos uzvarēja Baltkrievijas komandu Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik» Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja organizatori. Abas komandas svētdien tiksies vēlreiz.

Uzvarētājiem ar diviem iemestiem vārtiem izcēlās Rodrigo Ābols, bet pa reizei precīzi bija Kārlis Čukste un Rinalds Rosinskis.

Ābols abus vārtus iemeta pirmajā trešdaļā, panākot 2:0 pārsvaru, turklāt pirmos vārtus mājinieki guva mazākumā. Otrā perioda vidū Čukste guva trešos vārtus, savukārt viesiem pēdējā trešdaļā izdevās rezultāta starpību samazināt, pirms Rosinskis līdz trešdaļas vidum atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 31 spēlē ir 44 punkti, kas komandu ierindo 8.vietā 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.