HK «Rīga» ar vieniem vārtiem nodrošina uzvaru MHL spēlē

HK "Rīga" sestdien Piņķos pietika ar vieniem gūtiem vārtiem, lai ar 1:0 pārspētu Baltkrievijas klubu "Dinamo-Šiņņik" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja rīkotāji.

Mājiniekus pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Andris Siksnis, savukārt HK "Rīga" vārtos nepārspēts palika Nils Grīnfogels. Par labāko uzvarētāju sastāvā nosauca aizsargu Matīsu Gelaži.

Otrās trešdaļas vidū HK "Rīga" iespēju divkāršot pārsvaru neizmantoja Oskars Batņa, kurš nerealizēja soda metienu. Abas komandas svētdien tiksies atkārtoti.

HK "Rīga" ar 41 spēlē gūtiem 84 punktiem ir 4. vietā Rietumu konferencē. Regulārās sezonas noslēgumā katrā divīzijā astoņas no 10 komandām iekļūs izslēgšanas spēlēs. HK "Rīga" Ziemeļrietumu divīzijā ir stabilā 2.vietā, lai gan dalību izslēgšanas turnīrā formāli vēl nav nodrošinājusi.