Girgensons atgriežas ar gūtiem vārtiem; Bufalo «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensons pēc vienas spēles izlaišanas otrdien atgriezās laukumā un ar gūtiem vārtiem veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru savā laukumā 4:3 pagarinājumā pār Losandželosas "Kings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs guva sezonā trešos vārtus, bet Bufalo klubs pārtrauca piecu zaudējumu sēriju.

Girgensons iemeta spēlē pirmos "Sabres" vārtus, pirmās trešdaļas 14.minūtē panākot neizšķirtu 1:1. Atņēmis pretinieka zonā ripu Drjū Dautijam, Zemgus pietuvojās vārtiem un cīņā ar pretinieku precīzi meta.

Zemgus Girgensons gūst vārtus

Laukumā Zemgus bija 12 minūtes (12:25), vienu reizi meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar komandā dalītu labāko lietderības rādītāju +2.

Bufalo komandas līderis Džeks Aikels iemeta vārtus un veica rezultatīvu piespēli, nopelnot mača pirmās zvaigznes godu. Aikela un Johana Larsona precīzie metieni "Sabres" ļāva trešajā periodā panākt neizšķirtu 3:3, bet pagarinājuma otrajā minūtē Džefs Skiners laukuma saimniekiem guva uzvaras vārtus.

"Sabres" ar 31 spēlē gūtiem 40 punktiem ieņem 3.vietu Austrumu konferencē. Četru mājas spēļu sērijas noslēgumā "Sabres" ceturtdien tiksies ar Arizonas "Coyotes".

Girgensons sezonā 28 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.