Girgensona «Sabres» cieš ceturto zaudējumu pēc kārtas

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien ar 1:3 mājās piekāpās Detroitas "Red Wings" un cieta ceturto zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja NHL.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:24), trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, un viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Kodijs Hodžsons pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Bufalo klubu, taču otrajā trešdaļā Darens Helms panāca viesiem izlīdzinājumu, bet pēdējās trešdaļas vidū Johans Francens realizēja skaitlisko vairākumu un nodrošināja vienu vārtu pārsvaru Detroitas komandai. Pēdējā minūtē Daniels Alfredsons iemeta ripu tukšos "Sabres" vārtos un "Red Wings" guva otro uzvaru pēdējās 10 spēlēs.

Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā "Sabres" vēl arvien ir pārliecinoši pēdējā vietā ar 25 spēlēs gūtām piecām uzvarām un 11 punktiem. Nākamajā spēlē trenera Teda Nolana vadītā "Sabres" trešdien uzņems Monreālas "Canadiens" hokejistus.