Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» piekāpjas arī Monreālas «Canadiens»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ceturtdien ar 1:3 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piekāpās Monreālas “Canadiens”, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 31 sekundi, izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles ievads bija Bufalo vienības labā – jau pirmās trešdaļas astotajā minūtē Džeks Aikels guva vārtus, uz kuriem “Canadiens”  neizdevās atbildēt. Taču atbildes bija vēlāk – otrajā trešdaļā Iļja Kovaļčuks izlīdzināja rezultātu, bet Brendans Galahers jau izvirzījās Monreālas vienību vadībā. Spēles noslēgumā Tomass Tatars guva trešos vārtus “Canadiens” labā, bet “Sabres” tā arī pretargumentus neatrada.

“Sabres”, kas labi iesāka šo sezonu, šobrīd ar 51 spēlē gūtu 51 punktu ir NHL Austrumu konferences 12. pozīcijā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs sestdien, kad uzņems Kolumbusas “Blue Jackets”, kuru pārstāv latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins.