Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» pagarinājumā gūst sezonā trešo uzvaru

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien mājās ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja Monreālas "Canadiens" un guva trešo uzvaru četrās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:23), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet Latvijas uzbrucēja lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Uzvarētājiem Džeks Aikels guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles. Laukuma saimnieki trešajā periodā nenoturēja divu vārtu pārsvaru, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaru Bufalo komandai nodrošināja Markusa Johansona precīzs metiens.

"Sabres" hokejisti vēl nevienā jaunās sezonas spēlē laukumu nav pametuši bez punktiem, turklāt pirmoreiz kopš 2008./2009.gada sezonas guva uzvaras abās pirmajās spēlēs savu līdzjutēju priekšā.

Trīs mājas spēļu sēriju Bufalo klubs turpinās piektdien pret Floridas "Panthers".