«Dinamo» tālo izbraukumu sāk ar uzvaru pār «Kuņluņ Red Star»

Rīgas “Dinamo” svētdien izbraukumā ar 2:4 uzvarēja Pekinas “Kuņluņ Red Star” vienību, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Emīla Ģēģera viedokli)

Spēles rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Emīls Ģēgeris, pusotru minūti līdz pirmā spēles nogriežņa beigām ar vārtu guvumu izcēlās Matiass Mītinens, bet 20 sekundes līdz trešdaļas noslēgumam savu artavu deva arī Metjū Maijone, un rīdzinieki pārtraukumā devās ar triju vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā ķīnieši divus vārtus atspēlēja, līdz Mītinenam izdevās atjaunot divu vārtu starpību. Noslēdzošā trešdaļa pagāja spraigi, taču rezultāts uz tablo nemainījās.

“Mājās sniegums bija labāks nekā šodien, bet jāmāk uzvarēt arī tādās dienās, kad īsti nesanāk iecerētais. Guvām ātrus vārtus, aizvadījām labu pirmo trešdaļu, bet pēc tam “nosēdāmies. Labi, ka izdevās nosargāt uzvaru,” “Dinamo” mājaslapā citēts Emīla Ģēģera pēcspēles sacītais.

Spēlētājs norādīja, ka Ķīnas hokejisti nav bijuši gatavi pirmajai trešdaļai. “Mēs bijām aktīvāki, tāpēc arī guvām vārtus. Kopumā spēle bija saraustīta, ar daudz pārtraukumiem,” norādīja Ģēģeris.

Tālajos Austrumos ir krietna laika starpība ar Latvijas laiku. Hokejists atklāja, ka “Dinamo” Ķīnā dzīvojuši pēc mājas laika, lai ķermenim nav papildus slodzes. “Jā, protams, ir nedaudz dīvaini, bet viss ir pieciešams. Patīkami, ka izbraukumu sākam ar uzvaru,” piebilda Ģēģeris.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs jau pirmdien, kad pretim stāsies Habarovskas "Amur" vienība.

"Dinamo" šo sezonu iesāka ļoti veiksmīgi - šī jau bija ceturtā uzvara šosezon aizvadītajās sešās spēlēs. Rīdzinieki ar deviņiem punktiem šobrīd ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences trešajā pozīcijā.

Iepriekšējo sezonu "Dinamo" noslēdza ar pēdējo vietu Rietumu konferencē un priekšpēdējo visā līgā.