«Dinamo» izbraukumā atzīst Magņitogorskas «Metalurg» pārākumu

Rīgas “Dinamo” svētdien izbraukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 2:3 piekāpās Magņitogorskas “Metalurg”, liecina organizatoru informācija. Ar vārtu guvumiem rīdzinieku rindās izcēlās Miks Indrašis un Lauris Dārziņš.

(Papildināts ar Mika Indraša viedokli)

Spēles rezultāts jau tika atklāts 28 sekundes pēc spēles sākuma – Ņikita Sirotkins raidīja ripu Manta Armaļa sargātajos vārtos, izvirzot “Metalurg” vadībā. Piektajā minūtē par turēšanu ar rokām noraidīts tika Kristaps Zīle, un šis noraidījums maksāja rīdziniekiem vārtus – šoreiz izcēlās Jevgēnijs Timkins. Tikai 14. minūtē Mika Indraša vārtu guvums samazināja rezultāta starpību, taču 20 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām precīzs bija Andrejs Čibisovs, un rīdzinieki devās pārtraukumā kā iedzinēji ar divu vārtu starpību.

Otrā trešdaļa vairs nebija tik bagāta vārtu guvumiem – vairākumu izmantoja Lauris Dārziņš, samazinot vārtu starpību līdz minimumam.

Spēles noslēdzošajā trešdaļā, par spīti abu komandu centieniem rezultāts uz tablo nemainījās.

“Nogulējām mača sākumu un sanāca spēli sākt ar 0:2. Ar pirmajām sekundēm nebija vajadzīgais možums, pēc tam jau sniegums uzlabojās. Ar šādu spēli bijām pelnījuši tikt pie punktiem, bet sanāca pakaļdzīšanās,” “Dinamo” mājaslapā citēts vārtu autors Indrašis.

“Atrodoties iedzinējos ar 0:2 jau spēles sākumā, dabūjām “nokdaunu, tad sapurinājāmies un spēle “aizgāja. Spēlējām labi, bet nedaudz nepaveicās un neizdevās rezultātu izlīdzināt. Nedrīkst nogulēt mača sākumu,” strikts bija Indrašis.

Rīgas “Dinamo” ar 35 spēlēs sakrātiem 24 punktiem ir visas KHL pastarīte, savukārt Magņitogorskas vienība 36 spēlēs ieguvusi 55 punktus un Austrumu konferencē ierindojas sestajā pozīcijā.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs otrdien, kad cīnīsies par uzvaru spēlē ar Čelabinskas “Tranktor” vienību.