Bostonas «Bruins» ar uzvaru sāk NHL Stenlija kausa pusfinālu

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" sestdien viesos ar 3:0 uzvarēja Pitsburgas "Penguins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijas pirmajā spēlē, informēja organizatori. Daugaviņš jau ierasti palika nepieteiktajos rezervistos, jo izslēgšanas turnīrā Latvijas uzbrucējs piedalījās tikai pirmajā spēlē.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Davids Krejči, kurš 9. minūtē atklāja rezultātu, bet pēdējās trešdaļas 5. minūtē iemeta otros vārtus. Nepilnas četras minūtes vēlāk Nātans Hortons panāca viesiem trīs vārtu pārsvaru, bet "Bruins" vārtus neskartus nosargāja Tūka Rasks, atvairot visus 29 metienus.

Sērija līdz vienas komandas četrām uzvarām tupināsies pirmdien Pitsburgā. Austrumu konferences finālā "Bruins" spēlē otro reizi pēdējos trijos gados. Iepriekšējā reize Bostonas klubam bija veiksmīga, jo 2011.gadā "Bruins" tika līdz Stenlija kausa finālam un sesto reizi kluba vēsturē izcīnīja NHL galveno trofeju.

Rietumu konferences finālu sestdien ar uzvaru sāka Čikāgas "Blackhawks", kas mājas spēlē ar 2:1 pārspēja Losandželosas "Kings".