Bļugera «Penguins» arī sezonas otrajā spēlē zaudē «Flyers»

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien ar 2:5 piekāpās Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pitsburgas komandai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Bļugers arī šajā mačā spēlēja nomināli ceturtajā uzbrucēju virknējumā. Latvietis uz ledus bija 12  minūtes (12:13), no kurām trīs minūtes un 27 sekundes skaitliskajā mazākumā. Bļugers šoreiz metienus neizpildīja, bet veica divus spēka paņēmienus. Viņš spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Uzvarētāju rindās ar "hat trick" izcēlās Travis Konečnijs.

Jau pirmajā periodā "Flyers" panāca 3:0, taču "Penguins" divus vārtus prata atgūt. Otrajā periodā rezultāts nemainījās, savukārt pēdējā 20 minūtēs mājinieki atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

Spēles zīmīgākie mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Nākamā spēle "Pingvīniem" paredzēta svētdien pret Vašingtonas "Capitals". Šī būs agrā spēle, kas sāksies jau 19.00 pēc Latvijas laika.

Vašingtonas vienība piektdien ar 2:1 pārspēja Bufalo "Sabres", kuriem šosezon palīdzēt nevarēs Zemgus Girgensons. Jau ziņots, ka latvietis treniņā guva kājas savainojumu, kam sekoja operācija.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.