Balcers Otavas «Senators» uzvarētā spēlē pirmoreiz NHL karjerā rezultatīvi piespēlē

Rūdolfs Balcers ceturtdien karjerā pirmo reizi izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Otavas "Senators" izbraukumā abu konferenču pastarīšu duelī ar 4:1 pārspēja Losandželosas "Kings", liecina NHL informācija.

Balcers trīsarpus minūtes pirms otrās trešdaļas beigām asistēja Krisam Tīrnijam, kurš izvirzīja "Senators" vadībā (2:1). Laukumā Balcers bija 11 minūtes (11:29), vienreiz meta vārtu virzienā, bloķēja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Rezultātu otrajā trešdaļā mājiniekiem atklāja Kails Klifords, bet izlīdzinājumu 11 minūtes vēlāk panāca Bobijs Raiens. Trešā perioda sākumā Kristians Volanins nostiprināja Otavas kluba pārākumu ar trešo vārtu guvumu, bet mača izskaņā Tīrnijs vēl trāpīja tukšos vārtos.

Jau vēstīts, ka sestdien Balcers kļuva par NHL 22. spēlējušo Latvijas hokejistu. Nedēļas laikā debitants četrās spēlēs ir guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

"Senators" ar 45 spēlēs gūtiem 39 punktiem pakāpās uz 14.vietu Austrumu konferencē, apsteidzot Filadelfijas "Flyers" un Detroitas "Red Wings". Nākamo spēli "Senators" aizvadīs sestdien Sanhosē pret "Sharks", noslēdzot izbraukumu ASV rietumkrastā.