ASV hokejisti pasaules čempionātā sagādā pirmo zaudējumu Kazahstānai; Zviedrijai pirmā uzvara

ASV hokeja izlase otrdien "Arēnā Rīga" ar 3:0 uzveica Kazahstānas izlasi, kas trijās spēlēs pasaules čempionātā cieta pirmo neveiksmi. Latvijas valstsvienības nākamie pretinieki amerikāņi B apakšgrupā tika pie otrās uzvaras, liecina rīkotāju informācija.

Amerikāņi katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem, bet Kels Petersens nosargāja uzvarētāju vārtus neskartus.

ASV un Kazahstānas spēles epizodes

ASV izlase vismaz uz brīdi sasniedza 3.vietu grupā aiz Vācijas un Latvijas. Iespēja trešās kārtas noslēgumā pakāpties vismaz uz trešo pozīciju vēl būs somiem.

Lielbritānijas - Dānijas spēles epizodes

Savukārt otrā apakšgrupā pirmo punktu nopelnīja briti, kas pamatlaiku pret Dānijas izlasi noslēdza neizšķirti 2:2. Pagarinājumā Markuss Lauridsens nodrošināja uzvaru Dānijai - 3:2.

Otrdien vakarā Somijas hokeja valstsvienība pārliecinoši ar 5:2 uzvarēja Norvēģiju. Savukārt A grupā risinājās dramatiski notikumi - līdz šim bez uzvarām čempionātu aizvadījusī Zviedrija beidzot pierādīja savu hokeja lielvalsts statusu, ar rezultātu 7:0 uzvarot līdz šim bez zaudējumiem spēlējušo Šveices izlasi.

Zviedrijas hokeja izlasei pirmā uzvara. Zviedrijas - Šveices spēles labākās epizodes

KONTEKSTS:

Pasaules čempionāts Rīgā ilgst no 21. maija līdz 6. jūnijam.

B apakšgrupā "Arēnā Rīga" spēlē Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna. A apakšgrupā iekļauta Krievijas olimpiskās komitejas komanda, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija. Līdz 1. jūnijam grupās izspēlēs apļa turnīru, noskaidrojot pa četrām komandām, kas iekļūs ceturtdaļfinālā.