Eiropas futbola čempionāta astotdaļfinālā Beļģijas futbolisti ar rezultātu 4:0 sagrāva Ungārijas izlasi, nedodot ne mazākās cerības ungāriem iesist pat goda vārtus.

Arī otrais spēles Ungārija – Beļģija puslaiks sākās ar beļģu dominanci. Tikai lieliskais Ungārijas vārtsargs Gabors Kirajs glāba Ungārijas valstsvienību no vārtu zaudējuma.

Laba iespēja izlīdzināt rezultātu bija Adamam Šalai, taču veiksme nebija futbolista sabiedrotā. Ungāri nespēj gūt vārtus

Brīžiem gan radās iespaids, ka beļģi ir itin apmierināti ar vienu vārtu pārsvaru.

Laba iespēja radās Ungārijas izlasei, taču vārtsargs parādīja savu meistarību.

Brīnišķīga iespēja ungāru futbolistam Ronaldam Juhāšam, bet bumba nesasniedza vārtus.

Un tomēr beļģu šķietamā nevēlēšanās gūt vārtus ir tikai šķietama - spēles 78. minūtē spēles rezultāts jau bija 0:2. Vārtus guva Mišī Batčuaji.

Taču ar to vēl beļģu ofensīva nebija galā - spēles 80. minūtē rezultāts jau bija 0:3 - savu izdevību izmantoja Edens Azārs.

Iespēja ungāriem, taču tā atkal nevainagojas panākumiem.

Beļģi ungāriem neatstāja nekādas cerības. Vēl vairāk - kompensācijas laikā ar vārtu guvumu izcēlās vēl viens futbolists - Janniks Karasko. 0:4. Tā bija ungāru sagrāve. Un stabili un pelnīti izcīnīta ceļazīme uz ceturtdaļfinālu beļģiem. Ceturtdaļfinālā Beļģija sacentīsies ar Velsu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzams Latvijas teritorijā.