«Ventpils» un «Daugavpils» futbolisti nospēlē neizšķirti, RFS gūst uzvaru

Latvijas futbola virslīgā piektās kārtas spēlē trešdien FK “Ventspils” ar 1:1 nospēlēja neizšķiti ar BFC “Daugavpils”. Tāpat spēli trešdien aizvadīja arī “Valmiera Glass VIA” un RFS futbolisti, kur ar 2:0 uzvarēja rīdzinieki, liecina organizatoru informācija.

Duelī starp “Ventspili” un “Daugavpili” spēles rezultātu jau pašā spēles ievadā atklāja kurzemnieki, komandu vadībā izvirzot uzbrucējam no Brazīlijas Žoališons Santušam Oliveiram. Taču daugavpilieši atbildi parādā nepalika – spēles 22. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Vugars Askerovs.

Otrajā puslaikā spēlē starp "Ventspili" un "Daugavpili" spēles rezultāts nemainījās, spēlei noslēdzoties ar neizšķirtu 1:1.

Tikmēr duelī starp valmieriešiem un rīdziniekiem RFS labā ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksandrs Solovjovs un Tomāšs Šimkovičs.

Šobrīd virslīgā līderpozīcijās ir RFS ar 15 punktiem, kam ar deviņiem punktiem seko "Riga FC", bet trijnieku noslēdz "Ventspils ar astoņiem punktiem. Ceturtajā vietā ar septiņiem punktiem ir "Valmiera Glass ViA", tai ar sešiem punktiem seko "Liepāja" un ar sešiem punktiem "Jelgava". Četrus punktus iekrājusi "Daugavpils", priekšpēdējā vietā ar trim punktiem ierindojas Jūrmalas "Spartaks", bet turnīra tabulu bez gūtiem punktiem noslēdz "Metta".