U-17 izlases futbolistes ar zaudējumu Rīgā sāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru

Latvijas U-17 meiteņu futbola izlase pirmdien Rīgā ar 0:3 zaudēja Beļģijas vienaudzēm pirmajā spēlē 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasi gaida vēl divas spēles.

Pirmajā puslaikā mājinieces nosargāja savus vārtus neskartus, taču pēc pārtraukuma beļģiešu pārsvars izpaudās arī rezultātā, vārtus gūstot Sārai Vijnantei, Helēnai de Šrijverei un Seljenai Gunsai. Dienas pirmajā spēlē Hanzas vidusskolas laukumā Baltkrievijas jaunietes ar 2:0 pārspēja velsieties.

Galvenā trenera Romāna Kvačova vadītajai Latvijas izlasei trešdien vēl jāspēlē pret Velsu, bet sestdien turnīra noslēgumā pretinieces būs Baltkrievijas jaunās futbolistes.

Nākamajā kvalifikācijas kārtā iekļūs pa divām 10 grupu labākajām komandām, kā arī viena veiksmīgākā trešās vietas ieguvēja. Nākamajā jeb Elites grupu kārtā vieta jau ir garantēta Vācijai, Francijai un Spānijai. Elites grupu kārtā izlases cīnīsies par septiņām ceļazīmēm uz finālturnīru, kur vieta jau ir droša mājiniecēm islandietēm.