Spānijas U-19 telpu futbola izlase triumfē Eiropas čempionātā. Interesantākie momenti

Eiropas čempionāts U-19 telpu futbolā sestdien noslēdzās ar kulmināciju - aizraujošā finālspēlē zeltu izcīnīja Spānijas telpu futbolisti, ar 1:6 pārspējot Horvātijas vienaudžus.

Finālmačs iesākās raiti un līdzvērtīgi. Spēles rezultāts tika atklāts sestajā minūtē, kad Rikardo Maijors izvirzīja Spāniju vadībā.

Spānija izvirzās vadībā 1:0

13. minūtē, izmantojot Načo Toresa sodu, horvāti izlīdzināja rezuoltātu, bumbu vārtos raidot Mužaram.

Mužars panāk 1:1

Horvātu prieki gan nebija ilgi, jo 15. minūtē Adrians pamanījās atkal ieraidīt bumbu Horvātijas izlases vārtos un izvirzīt Spāniju vadībā.

Adrians izvirza Spāniju vadībā 2:1

Pusotru minūti pirms pirmā puslaika beigām Kristians Molina pamanījās izvirzīt Spāniju jau komfortablā pārākumā, panākot 3:1.

Molina panāk 3:1

Taču ar to Spānijas izlases ofensība pirmajā puslaikā nebeidzās, jo Mužara pārkāpums maksāja soda sitienu, kuru veiksmīgi realizēja Antonio Perezs.

Perezs realizē soda sitienu

Pēc pārtraukuma spāņi atgriezās vēl apņēmīgāki izcīnīt kontinenta zeltu, un jau trešajā minūtē Povills panāca 5:1.

Spānija pārliecinoši izvirzās vadībā 5:1

Adrians Rodrigezs turpināja komandas biedru iesāktu, un jau pēc dažām minūtēm panākot rezultātu 6:1, šajā spēlē izceļoties ar otrajā, bet čempionātā ar piektajiem vārtiem.

Adrians gūst jau otros vārtus finālspēlē 6:1

Lai arī kā centās horvāti, taču viņu uzbrukumi tika apslāpēti, un šajā čempionātā nācās samierināties ar sudraba godalgu.

Horvātija finālā iekļuva, pusfināla spēlē ar 3:2 pēcspēles sitienos pārspējot Portugāli, bet Spānija pusfinālā ar 3:1 pārspēja Poliju.

Apbalvošanas ceremonija

Mājiniecei Latvijas U-19 izlasei šajā turnīrā neizdevās gūt nevienu panākumu – zaudējumi gan Portugāles, gan Krievijas, gan Polijas izlasēm. Taču tas ir piedodami un saprotami, jo U-19 telpu futbola izlase Latvijā tika izveidota vien pirms deviņiem mēnešiem un pirms turnīra bija aizvadījusi vien 20 spēles.