RFS futbolisti iesit sešus vārtus graujošā uzvarā pār Jūrmalas «Spartaku»

Latvijas virslīgas vicelīderi RFS svētdien mājās ar graujošu rezultātu 6:0 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku" un nostiprinājās otrajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija. Divus vārtus guva Dāvis Ikaunieks.

Darko Lemajičs un Tomašs Šimkovičs jau pirmajās astoņās minūtēs panāca mājiniekiem divu vārtu pārsvaru, bet Ikaunieks un Aleksandrs Solovjovs līdz pārtraukumam palielināja rezultātu līdz 4:0. Savukārt spēles pēdējās 15 minūtēs Andrija Kaluderovičs un Ikaunieks nodrošināja graujošu sešu vārtu pārsvaru.

Turnīra tabulas galvgalī līderiem "Riga" FC ir astoņu punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas turklāt aizvadījuši divas spēles vairāk. Līderu trio noslēdz FK "Ventspils", kas ar 25 spēlēs gūtu 41 punktu no līderiem atpaliek 12 punktu tiesu, bet ir četrus punktus priekšā tuvākajiem sekotājiem "Spartakam".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.