RFS futbolistes ar zaudējumu noslēdz Čempionu līgas turnīru Rīgā

Latvijas sieviešu futbola čempionvienība RFS pirmdien Rīgā ar 1:2 piekāpās Grieķijas komandai Kardicas "Akadimia Elpides" pēdējā spēlē Čempionu līgas kvalifikācijas grupā, kur jau iepriekš zaudēja izredzes tikt nākamajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Laukuma saimnieces 59.minūtē vadībā izvirzīja Olga Ševcova, taču Marija Ksanti 78.minūtē panāca izlīdzinājumu, bet Hanna Spetsa trīs minūtes vēlāk mājiniecēm guva uzvaras vārtus.

Pirmajās spēlēs četru komandu grupā RFS atzina Austrijas kluba Vīnes "Landhaus" pārākumu (1:2) un kapitulēja Kazahstānas spēcīgākajam klubam Čimkentas "BIIK-Kazygurt" (0:5), kas turnīrā ieguva pirmo vietu.

Grupas uzvarētājas spēlēs 1/16 finālā, bet pārējām komandām turnīrs ir beidzies. Turnīra 1/16 finālā jau gaida 22 izliktās komandas, kam pievienosies 10 kvalifikācijas grupu uzvarētājas.