«Metz» futbolists Jānis Ikaunieks traumas dēļ mēnesi nespēlēs

Latvijas futbola izlases pussargs Jānis Ikaunieks traumas dēļ nevarēs aptuveni mēnesi palīdzēt Francijas otrās līgas komandai "Metz", sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja spēlētājs.

Jaunās sezonas pirmo spēli, kurā "Metz" savā laukumā ar 0:0 cīnījās neizšķirti pret "Lens" vienību, Latvijas futbolists sestdien sāka sākumsastāvā, taču pēc pirmā puslaika tika nomainīts. Aizvadītajā duelī spēlētājs jau aptuveni 30.minūtē guvis potītes traumu, bet puslaiku nospēlējis līdz beigām.

"Lauzts nekas nav, bet jāizlaiž līdz vienam mēnesim," pēc pirmdien veiktajām pārbaudēm atzina futbolists.

Pēc ļoti neveiksmīgas sezonas otrās puses "Metz" iepriekšējo Francijas čempionātu noslēdza 19.vietā 20 klubu konkurencē, tādējādi atstājot spēcīgāko līgu.

Ikaunieks Francijas komandai pievienojās janvāra sākumā, noslēdzot vienošanos līdz 2019.gada vidum. Ja pirmajos mēnešos Ikaunieks reti tika laukumā, pagājušās sezonas izskaņā, kad "Metz" jau bija zaudējusi vietu Francijas augstākajā līgā, latvietis divus pēdējos mačus pat sāka pamatsastāvā, tiekot pie lielāka spēles laika.