Mali futbolisti aizsūta mājās argentīniešus, spēlēs U-20 Pasaules kausa 1/4 finālā. Spilgtākie mirkļi

U-20 Pasaules kausa izcīņas astoņu spēcīgāko komandu vidū iekļuva Mali izlase, kas Polijas pilsētā Beļskobjalā otrdien pēcspēles 11 metru sitienos pārspēja Argentīnas vienaudžus. Astotdaļfināla spēlē pēc pamatlaika un pagarinājuma bija neizšķirts 2:2, tādēļ uzvarētāju noteica 11 metru sitienu sērijā, kurā ar 5:4 pārāki bija Āfrikas valsts futbolisti.

Mali futbolisti divreiz panāca izlīdzinājumu un no zaudējuma izglābās pagarinājuma kompensācijas laikā.

11 metru sitienu sērija

Pēcspēles sitienu sērijā afrikāņi izmantoja visas piecas iespējas un nodrošināja dalību ceturtdaļfinālā.

Adolfo Gaičs izvirza vadībā Argentīnu

Argentīnas izlase rezultātu atklāja 49.minūtē. Pēc Mali futbolistu kļūdas soda laukumā pie bumbas tika Adolfo Gaičs, kurš no tuvas distances nekļūdījās.

Abdulaijs Diabī panāk Mali izlīdzinājumu

Mali izlases centieni atspēlēties rezultatīvi noslēdzās 67.minūtē, kad ar galvu no vārtu priekšas pēc stūra sitiena precīzi sita Abdulaijs Diabī.

Argentīnas izlase atgūst vadību

Jau pirmo uzbrukumu pagarinājumā rezultatīvi noslēdza argentīnieši - pēc Ezekiela Barko sitiena bumba vārtos nonāca rikošetā no Diabī rokas.

Bubakara Kontes vārtu guvums izglābj Mali

Pagarinājuma izskaņā Mali izlasei izdevās izglābties. Pēc tiešā brīvsitiena soda laukumā ieskrēja Bubakars Konte un precīzi trāpīja vārtu tālajā stūrī.

Mali izlase ceturtdaļfinālā tiksies ar Itāliju, kas izslēgšanas pirmajā kārtā pieveica mājiniekus poļus. Vēl trijos ceturtdaļfinālos spēlēs Kolumbija-Ukraina, ASV-Ekvadora un Dienvidkoreja-Senegāla.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā.

Čempioni kļūs zināmi finālspēlē 15.jūnijā Lodzā.