Latvijas U-21 izlases futbolisti zaudē Horvātijai Eiropas čempionāta kvalifikācijā

Latvijas U-21 izlases futbolisti pēdējā mājas spēlē 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā trešdien Jelgavā ar 1:3 zaudēja Horvātijas vienaudžiem, liecina rīkotāju informācija. Jau pirms Zemgales olimpiskā centra stadionā notikušās spēles Latvijai nebija izredžu kvalifikācijā tikt tālāk par grupas kārtu.

Divus vārtus horvāti iesita otrā puslaika sākumā, kad rezultātu 48.minūtē atklāja Dražens Bagaričs, bet četras minūtes vēlāk Ante Rebičs viesu pārsvaru divkāršoja ar 11 metru soda sitienu. Vēl trīs minūtes vēlāk Vladislavs Gutkovskis rezultāta starpību gan samazināja, taču Dario Župaričs 70.minūtē viesiem guva trešos vārtus.

Ar septiņās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem Latvijas futbolisti kvalifikācijas grupā ir 4.vietā piecu komandu konkurencē. Savukārt horvāti ar uzvaru Jelgavā nodrošināja pirmo vietu grupā.

Kvalifikācijas turnīru Latvijas U-21 izlase noslēgs pirmdien izbraukumā pret Šveici. Jau pirms spēles pret horvātiem Latvijai nebija izredzes grupā iegūt vismaz otro vietu un iekļūt nākamajā atlases kārtā.

Kvalifikācijas izslēgšanas spēlēs iekļūs 10 grupu uzvarētāji un četri labākie otro vietu ieguvēji. Finālturnīrā spēlēs kvalifikācijas izslēgšanas pāru uzvarētāji un rīkotājvalsts Čehija.