Jordānijas princis konkurēs ar Blateru FIFA prezidenta vēlēšanās

Starptautiskās Futbola asociāciju federācijas (FIFA) viceprezidents Jordānijas princis Ali bin al Huseins otrdien paziņoja, ka viņš kandidēs maijā gaidāmajās FIFA prezidenta vēlēšanās.

"Es kandidēšu FIFA prezidenta vēlēšanās, tāpēc ka ticu, ka pienācis laiks pārtraukt koncentrēties uz administratīvām pretrunām un atgriezties pie sporta," savā "Twitter" kontā paziņoja princis.

FIFA viceprezidenta amatā Ali bin al Huseinu ievēlēja 2011.gadā. Jordānijas princis atzīst, ka pārliecību kandidēt amatam gaidāmajās FIFA prezidenta vēlēšanās viņš guvis pēc diskusijām ar kolēģiem.

"Tas nebija viegls lēmums. Tas tika izlemts pēc rūpīgām pārdomām un daudzām diskusijām ar respektējamiem FIFA kolēģiem vairākos pēdējos mēnešos," sacīja princis.

"Atkal un atkal dzirdēju vēstījumu, ka ir laiks pārmaiņām. Futbols pelnījis pasaules klases pārvaldes institūciju - starptautisku federāciju, kas ir pakalpojuma organizācija, ētikas paraugs, ar caurspīdīgu un labu pārvaldību," uzskata Ali bin al Huseins.

Jordānijas princis bija viens no daudzajām FIFA amatpersonām, kas pieprasīja publiskot pilnu izmeklēšanas ziņojumu par Krievijas un Kataras iegūtajām tiesībām rīkot attiecīgi 2018. un 2022.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrus.

"Virsrakstiem jābūt par futbolu, skaisto sporta veidu, nevis par FIFA," piebilda 39 gadus vecais Ali bin al Huseins.

FIFA prezidenta vēlēšanas notiks 29.maijā Cīrihē, Šveicē.

Jau ziņots, ka amatam savu kandidatūru uz piekto termiņu izvirzījis arī 78 gadus vecais šveicietis Zeps Batlers, kurš ir FIFA prezidents kopš 1998.gada.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti