Rīta Panorāma

Saruna ar Tomu Pastoru par ārpolitikas aktualitātēm

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu

Ģirģens: Kompensācijas izmaksāšana Stojanovičam ir noziegums

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens otrdien LTV “Raidījumā “Rīta Panorāma” atklāja, ka būtu gatavs kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, bet kompensācijas izmaksāšanu pirmdien atlaistajam Latvijas valstsvienības trenerim Slavičam Stojanovičam nosauca par noziegumu pret futbolu.

Raidījumā Ģirģens pauda, ka būtu gatavs runāt par kandidēšanu uz LFF prezidenta amatu, ja vien viņu uzrunātu federācijas vairākums, kuri negrib, ka izzog LFF budžetu. Viņaprāt, federācijā ir jāstrādā profesionāliem cilvēkiem, kuri attīstītu futbolu un pārstāvētu Latviju starptautiskajā arēnā.

Ģirģens norādīja, ka 150 tūkstoš eiro kompensācijas izmaksāšana Stojanovičam ir noziegums pret futbolu, jo slovēnis neesot tāda pasaules līmeņa treneris un arī tādu kompensāciju neesot pelnījis.

Tiesa gan, pirmdien, uzreiz pēc Stojanoviča nomainīšanas pret Daini Kazakēviču, kuluāros izskanēja runas, ka kompensācija slovēņu speciālistam ir 170 tūkstoši eiro.

Ģirģens arī pauda cerību, ka ar Kazakēviču tiks parakstīts līgums, kurā nebūs punkta par tāda apjoma komepnsāciju pie līguma laušanas.

Jau ziņots, ka pirmdien LFF valdes sēdē nobalsots par Stojanoviča atstādināšanu un viņa vietā iecelts Kazakēvičs, ar kuru līgums tiks parakstīts uz trim gadiem.

Pērn rudenī darbu LFF prezidenta amatā zaudēja Kaspars Gorkšs, un kopš šī brīža federācija ir bez vadītāja, kuru plānots iecelts kongresā pavasarī. Ģirģens tika minēts kā viens no iespējamiem kandidātiem uz LFF prezidenta amatu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti