FK «Liepāja» ar uzvaru pār «Skonto» futbolistiem pietuvojas čempionu titulam

FK "Liepāja" piektdien Rīgā ar 2:1 pārspēja "Skonto" futbolistus un nostiprinājās Latvijas virslīgas līderu pozīcijās, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas turnīrā piecas kārtas pirms noslēguma šķir jau septiņi punkti.

Abus vārtus uzvarētājiem guva Valērijs Afanasjevs, savukārt "Skonto" precīzs spēles beigu daļā bija Vladislavs Gutkovskis.

Afanasjevs rezultātu atklāja 8.minūtē, bet 58. minūtē viņš raidīja tīklā no vārtu staba atlēkušu bumbu un panāca 2:0. Gutkovskis rezultāta starpību ar sitienu no tuvas distances samazināja 84.minūtē.

Jau kompensācijas laikā par izrunāšanos noraidīja "Skonto" futbolistus Ofosu Apiju un Artūru Karašausku.

Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 27.septembrī, viesos tiekoties ar Jūrmalas ''Spartaku'', turpretim "Skonto" pēc nedēļas tiksies ar konkurentiem cīņā par otro vietu FK "Jelgava".