«Daugavas» stadionā plāno celt slēgto futbola halli

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde slēgto futbola haļļu būvniecības programmas ietvaros apstiprinājusi projekta īstenošanu "Daugavas" stadionā Rīgā. Halles būvniecība tiks realizēta sadarbībā ar VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions", vēsta LFF.

Plānots, ka hallē būs 100x70 metru izmēra slēgtais futbola laukums, un tā uzstādīšana plānota 2023. gada vasaras beigās.

"Slēgto haļļu būvniecības programma risina daudzas futbola infrastruktūras problēmas it īpaši reģionos, radot kvalitatīvus un augstiem standartiem atbilstošus punktus futbola treniņiem un spēlēm. Tomēr Rīgas gadījumā šādas infrastruktūras nepieciešamība ir ar citu specifiku, jo galvaspilsētā koncentrējas lielākais futbolā iesaistīto un klubu skaits. Ar pašlaik pieejamo slēgto futbola haļļu resursu ir nepietiekoši, lai nodrošinātu Rīgas klubus un jauniešus ar labiem un pieejamiem apstākļiem, īpaši gada aukstajos mēnešos. Šī iemesla dēļ halles būvniecība galvaspilsētā ir viena no šīs programmas prioritātēm," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko.

Šā gada sākumā tika atklāta mazā izmēra halle Rēzeknē, bet kopumā LFF programma četros gados paredz realizēt septiņus slēgto futbola haļļu projektus dažādās Latvijas vietās. Šogad plānots uzsākt slēgtās halles būvniecību Liepājā, kura tāda paredzēta stadiona "Olimpija" teritorijā. Halles atvēršana paredzēta rudenī.

LFF slēgto futbola haļļu būvniecības programma ar LFF līdzfinansējumu tiek realizēta sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un citiem partneriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti