Anglijas futbolisti izslēdz no cīņas Vāciju un iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Eiropas futbola čempionāta finālturnīra astotdaļfināla mačā Londonā, Vemblija stadionā,  Anglijas futbola izlase ar 2:0 uzvarēja Vāciju, liecina organizatoru informācija.

Spēles reultāts tika atklāts vien 75. minūtē, kad Angliju vadībā izvirzīja ikdienā Mančestras "City" pussargs Rahīms Sterlings. Bet 86. minūtē vārtus guva Toteinheimas "Hotspurs" uzbrucējs Harijs Keins.

Anglija bija uzvarētāja D grupā, neielaižot nevienus vārtus un svinot uzvaru pār Horvātiju un Čehiju, bet nospēlējot bezvārtu neizšķirtu ar Skotiju.

Tikmēr Vācija bija otrajā vietā F grupā, piekāpjoties Francijai, pārspējot Portugāli un nospēlējot neizšķirti ar Ungāriju.