Latvijas futbola virslīga. FK «Metta» - FK «Ventspils»

Latvijas kvalifikācija PČ kērlingā jauktajiem pāriem

Sieviešu florbola līga. «Ķekava» – Igaunijas izlase

Ar Ķekavas uzvaru pār Igaunijas izlasi sākas sieviešu florbola sezona

Startējusi jaunā sieviešu florbola līgas sezona – šogad čempionātā cīnās piecas komandas. Bez trim Latvijas klubiem par uzvarām cīnīsies arī Latvijas U-19 komanda, kā arī Igaunijas izlases florbolistes.

Svētdien Ķekavas kluba florbolistes savā laukumā eksaminēja tieši igaunietes. Spēle atgādināja amerikāņu kalniņus – pirmajā periodā negaidīti ar 4-0 vadībā izvirzījās mājinieces, bet tad viss sagriezās kājām gaisā. Jau līdz pirmajam pārtraukuma igaunietes atguva divus vārtus, bet trešajā periodā viņas guva vēl trīs vārtus, un tablo jau rādīja 5:4 viešņu labā.

Mājinieces gan atguvās, un spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti ar 6:6. Nācās spēlēt papildlaiku, tajā uzvaras vārtus guva Ķekavas florbolistes un svinēja laimīgu uzvaru pār Igaunijas izlasi ar 7:6.