Svarcēlāja Koha izcīna 4.vietu pasaules junioru čempionātā

Svarcēlāja Rebeka Koha sestdien Kazaņā, Krievijā, izcīnīja 4.vietu pasaules junioru (U-20) čempionātā svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, liecina rīkotāju informācija. Raušanā Koha bija trešā, savukārt grūšanā ieņemtā ceturtā vieta viņu par viena kilograma tiesu atvirzīja no goda pjedestāla.

Kohas rezultāts raušanas un grūšanas summā bija 163 kilogrami (73+90 kg). Raušanā 16 gadus vecajai Kohai bija trešais labākais rezultāts.

Par pasaules junioru čempioni kļuva Vahjuni Augustiani no Indonēzijas, kura raušanas un grūšanas summā pacēla 186 kilogramus (81+105 kg). Sudraba medaļu ar 183 kilogramiem (83+100 kg) nodrošināja ķīniete Čendzji Veja, bet par bronzas laureāti kļuva Ēģiptes svarcēlāja Mahmuda Ahmeda, kam izdevās pacelt 164 kilogramus (73+91 kg).

Raušanā Koha rezultatīvi izmantoja visus trīs mēģinājumus un veiksmīgākajā no tiem pacēla 73 kilogramus. Pirmajos divos piegājienos Koha pacēla 70 un 72 kilogramu stieni. Labāko rezultātu disciplīnā sasniedza Čendzji Veja ar 83 kilogramiem, un Kohu ar 81 kilogramu pārspēja arī 19 gadus vecā Augustiani.

Arī grūšanā Koha svaru fiksēja visos trijos mēģinājumos, pirms 90 kilogramiem paceļot arī 84 un 87 kilogramus.  

Aprīļa beigās Koha izcīnīja zelta medaļu Eiropas U-17 jauniešu čempionātā. Koha pērn Eiropas U-20 čempionātā ieguva bronzas godalgu.

Latviju pasaules junioru čempionātā pārstāvēs arī Ritvars Suharevs svara kategorijā līdz 62 kilogramiem.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Citi
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti