Atvērtajā lakrosa dienā interesentus iepazīstinās ar spēli

Atvērtajā lakrosa dienā ikviens interesents 23. augustā Rīgā varēs iepazīt spēli un izmēģināt tajā roku, piektdien informēja Latvijas Lakrosa federācijā. Organizatori gaidīs ikvienu neatkarīgi no apmeklētāju līdzšinējām zināšanām par lakrosa spēli.

 

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja aktīvi pavadīt laiku, iepazīstoties ar lakrosa spēles vēsturi un noteikumiem. Divās aktīvajās nodarbībās ikviens varēs apgūt lakrosa spēles pamatelementus, un dienas noslēgumā paredzēta draudzības spēle un jautras stafetes ar lakrosa elementiem. Varēs arī uzzināt par iespējām trenēties lakrosā bērnu, jauniešu un pieaugušo komandās.

Organizatori aicina piedalīties bērnus un jauniešus, kuri vēlas aktīvi pavadīt brīvo laiku un iesaistīties jaunās aktivitātēs. Būs iespēja pamēģināt ko jaunu, iepazīties ar Latvijas lakrosistiem un jauniem draugiem, lai lietderīgi pavadītu vasaras brīvlaika dienu. Pasākuma norises vietā darbosies garderobes un dušas.

Pasākuma rīkotāji vēlas sniegt iespēju apgūt lakrosa pamatelementus tiem, kas grib sākt spēlēt, kā arī palīdzēt attīstīt esošās prasmes un individuālo meistarību tiem, kas lakrosu jau izvēlējušies kā savu brīvā laika nodarbi vai sporta veidu, kur sasniegt augstākus panākumus.

Atvērtā lakrosa diena no plkst. 11 līdz 17 risināsies reģionālajā sporta centrā "Ķengarags", Maskavas ielā 273. 

Lakross ir komandu spēle, kurā cenšas iemest pretinieka vārtos bumbiņu, darbojoties ar nūju, kas aprīkota ar ķērājtīkliņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti