Pārcelts arī Eiropas čempionāts lakrosā

Eiropas Lakrosa federācija (ELF) lēmusi, ka Eiropas čempionāts, ko bija paredzēts aizvadīt šogad no 23.jūlija līdz 1.augustam Polijas pilsētā Vroclavā, pašlaik ir pārcelts uz vēl uz nenoteiktu laiku. ELF ziņojumā teikts, ka čempionāts noteikti netiks aizvadīts 2020.kalendārajā gadā, informē Latvijas Lakrosa federācija.

Šajā čempionātā bija jāpiedalās arī Latvijas lakrosa izlasei, un tā nopietni gatavojās gaidāmajam turnīram, aizvadot vienu koptreniņu nedēļā telpās, kā arī divus fiziskās sagatavotības treniņus sporta zālē. Kopš ārkārtas situācijas izsludināšanas gan sportisti sacensībām gatavojās individuāli.

Līdz ar Eiropas meistarsacīkstēm atcelts arī Festivāla turnīrs, ko bija paredzēts aizvadīt paralēli Eiropas čempionātam. Tajā dalību jau bija apstiprinājusi arī Latvijas sieviešu izlase, kā arī vīriešu izlases attīstības komanda.

30.martā attālināti tiks sasaukta pirmā darba grupas sēde, lai dalībvalstis kopīgi izlemtu, kā rīkoties tālāk ar Eiropas čempionāta organizēšanu. Latviju darba grupā pārstāvēs vīriešu izlases galvenais treneris Krišjānis Volfs. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti