Amoliņš uzvar ārmreslinga profesionāļu pasaules līgas finālā

Četrkārtējais pasaules čempions Jānis Amoliņš ASV izcīnīja uzvaru Pasaules ārmreslinga līgas (WAL) lielajā finālā, trešdien informēja Latvijas Ārmreslinga asociācijā. Latvijas atlēts profesionāļu konkurencē palika nepārspēts svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, cīnoties ar labo roku.

Lielajā noslēgumā jeb superfinālā Amoliņš pieveica amerikāni Alenu Fišeru, kurš bija labākais iepriekšējos trijos posmos. Savukārt cīņā ar kreiso roku Amoliņš finālā piekāpās Polam Talbotam, paliekot godpilnajā otrajā vietā.

Pirmajā smagajā svarā līdz 102 kilogramiem startēja arī Latvijas absolūtais čempions Normunds Tomsons, kuram šoreiz neizdevās iekļūt pirmajā trijniekā. Tomsons izcīnīja 5.vietu ar labo un 6.vietu ar kreiso roku.

Šajā sezonā WAL notika četras kvalifikācijas sacensības un trijās no tām piedalījās arī Latvijas sportisti. Pirmajā posmā Jānis Amoliņš uzvarēja ar abām rokām, tādējādi uzreiz kvalificējoties finālam. WAL Ziemeļamerikā izveidoja, lai popularizētu ārmreslingu un stiprinātu tā pozīcijas sportā un izklaidē.

Latvijā ārmreslinga sezona sāksies 21. februārī Ķeizarmežā ar Latvijas kausa izcīņas pirmo posmu.