Sporta ziņas

Latvijas U18 basketbola izlases treniņi pirms Baltijas jūras kausa izcīņas

Sporta ziņas

Latvijas U-18 volejbola izlases treniņš pirms EČ kvalifikācijas turnīra

Latvijas bobsleja izlase dodas uz Altenbergu

Latvijas izlases bobslejisti jauno gadu ceļā sagaida pat divreiz

Latvijas bobslejisti 1300 kilometru tālajā ceļā uz Pasaules kausa posmu Vācijā devās pērnā gada izskaņā un olimpiskā 2018.gada iestāšanos piedzīvoja pat divreiz - Lietuvā un stundu vēlāk arī Polijā. Svētki gadumijā bobsleja izlasei gan nebija ne prātā.

Pēc savainojuma atkal ierindā ir Oskara Melbārža ekipāžas stūmējs Arvis Vilkaste, kurš gan vēl nezina, vai treneru plānos būs viņa starts jau tuvākajā nedēļas nogalē, tomēr bobslejists ir gatavs doties cīņā. Iespējams, posmu Altenbergā viņš vēl izlaidīs.

Līdzšinējā sezona latviešiem nav bijusi tik sekmīga kā pirms gada, taču skaidrs, ka galvenais panākumu mērs būs starts Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs februārī. Arī izlases galvenais treneris Sandis Prūsis aicina līdzjutējus būt pacietīgiem. "Gan jau jācer, uz sezonas beigām mums arī kaut kas sanāks," teica Prūsis.

Pasaules kausa sezona noslēgsies 21.janvārī Kēnigszē, bet jau gada pirmajā nedēļas nogalē risināsies posms citā Vācijas trasē Altenbergā. Vēlāk sekos sacensības Sanktmoricā, Šveicē, un Kēnigszē. Phjončhanas olimpiskā kvalifikācija beigsies 14.janvārī līdz ar Sanktmoricas posma noslēgumu, un kvotas sadalīs pēc sportistu iekrātajiem punktiem Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) rangā. 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti