Pasaules kausa izcīņa bobslejā vīriešu divniekiem

FIBA 3x3 basketbols. Pasaules tūres fināls

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšana vīriešiem

Rastorgujevs iedzīšanas sacensībās paceļas uz 32. vietu. Labākās epizodes

Austrijā, Hohfilcenē, sestdien turpinājās Pasaules kausa posms biatlonā – 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības vīriešiem startēja arī Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš ar trim kļūdām ugunslīnijās spēja no 60. pozīcijas pacelties uz 32. vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Sturla Holms Legreids no Norvēģijas, kurš ugunslīnijās pieļāva tikai vienu kļūdu un  finišēja 31 minūtē un 14,9 sekundēs.

Līderi finišē

Otrajā vietā ierindojās francūzis Emiljēns Žakelēns, kurš no uzvarētāja atpalika 8,5 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās norvēģis Juhanness Tingnēss Bē, atpaliekot no Legreida 8,9 sekundes.

Pasaules kausa posma iedzīšanas sacensības

Rastorgujevs pirmajā ugunslīnijā pieļāva vienu kļūdu, bet trasē viņš atgriezās jau 54. pozīcijā. Otrajā ugunslīnijā Andrejs bija precīzs, kas krietni ļāva viņam uzlabot situāciju tabulā.

Arī trešajā ugunslīnijā Rastogujevs bija precīzs, un trasē atgriezās jau 24. pozīcijā. Pēdējā ugunslīnija Andrejam bija neveiksmīga – divas kļūdas, un trasē viņš atgriezās 32. pozīcijā. Šajā pozīcijā viņš arī finišēja, no uzvarētāja atpaliekot 2 minūtes un 44,6 sekundes.

Andrejam būs jālūko pakāpties augstāk par 60. pozīciju – tā bija zemākā pozīcija šajā sezonā, bet tieši tādu, nesašaujot trīs mērķus, ieguva Rastorgujevs ceturtdien sprinta sacensībās.

Kopvērtējumā pēc astoņām sacensībām ar 392 punktiem līderis ir norvēģis Juhanness Tingnēss Bē, 335 punktus iekrājis Legreids, bet trijnieku ar 314 punktiem noslēdz norvēģis Juhanness Dāle. Rastorgujevs ar 72 punktiem ir 34.pozīciju starp 70 punktus guvušajiem biatlonistiem.