«VEF Rīga» pirmo apli basketbola Čempionu līgā noslēdz ar zaudējumu Ņižņijnovgorodā

"VEF Rīga" trešdien viesos Krievijā spraigā mača galotnē ar 78:80 zaudēja vietējam Ņižņij Novgorod" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Latvijas čempioni turnīrā cieta septiņās spēlēs sesto zaudējumu, pirmā apļa noslēgumā arvien attālinoties no izredzēm tikt izslēgšanas turnīrā.

Rīdziniekiem 21 punktu guva Lesters Medfords, kurš arī veica astoņas rezultatīvas piespēles, bet Artūrs Kurucs pievienoja 16 punktus. "Ņižņij Novgorod" ar 26 punktiem izcēlās Derlins Viliss, kura rēķinā bija arī izcīnītas 12 atlēkušās bumbas.

"VEF Rīga" pirmo ceturtdaļu noslēdza ar piecu punktu iztrūkumu (16:21), taču arī iegūt lielāku pārsvaru mājiniekiem neļāva. Otrajā ceturksnī Latvijas komanda uz brīdi pārņēma vadību, ko gan noturēt līdz puslaika beigām nespēja. Rezultatīvi rīdzinieki aizvadīja trešo ceturtdaļu gūstot 32 punktus un līdz pēdējam pārtraukumam panākot +8 (69:61). Tomēr nepilnas četras minūtes pirms beigu svilpes vadībā jau izvirzījās mājinieki (74:72) un vienlīdz labas izredzes uz uzvaru bija abām komandām. Pamatlaika izskaņā pēdējie uzbruka viesi, bet neprecīzs bija sarežģīts Kristijana Krajinas metiens, kas būtu varējis rezultātu līdzsvarot.

Spēles astoņu komandu grupā noslēgsies februārī. Pa četrām labākajām četru grupu komandām iekļūs izslēgšanas pirmajā kārtā, bet pārējām vienībām turnīrs būs beidzies.