«VEF Rīga» izsēj pārsvaru un kļūst par VTB līgas vājāko komandu

“VEF Rīga” sestdien VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta spēlē ar 84:91 piekāpās Minskas “Cmoki”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā ceturtdaļā “VEF” bija vadībā (26:19), bet katastrofāla otrā ceturtdaļa, kurā rīdzinieki spēja gūt vien 13 punktus, bija galvenais iemesls, kādēļ pārtraukumā rīdzinieki devās ar trīs punktu deficītu (39:42).

Arī trešajā ceturtdaļā rīdziniekiem spēle nevedās - 18:30. Pēdējā ceturtdaļā gan rīziniekis saņēmās, jau ceturtajā minūtē spējot sadeldēt punktu defcītu līdz desmit, bet nogriežņa vidū pat līdz trīs punktiem. Taču galavārds šajā spēlē tomēr piederēja Minskas basketbolistiem.

Rezultatīvākais "VEF Rīga" rindās bija Andrejs Gražulis ar 18 punktiem, bet Kristaps Janičenoks pievienoja vēl 15.

“Cmoki” bija pārliecinoši vājākā līgas komanda, jo VTB līgas regulārajā čempionātā, jo līdz šim bija spējusi gūt tikai vienu uzvaru, taču ar pārākumu pār "VEF" astoņās spēlēs nu jau ir divas uzvaras tās rēķinā. Tikmēr "VEF Rīga" bilance šobrīd ir negatīvāka - divas uzvaras desmit aizvadītajās spēlēs. Līdz ar to arī pēdējā vieta VTB līgas turnīra tabulā.